ORTOKLINIK zajmuje się leczeniem rehabilitacyjnym pacjentów z dolelgliwościami ze strony narządu ruchu. Leczeniem obejmujemy pacjentów po leczeniu operacyjnym, po urazach oraz objawami przewlekłych stanów zapalnych. Dużą częścią rehabilitacji są zmiany zwyrodnieniowe, które w początkowym okresie mogą być skutecznie leczone rehabilitacyjnie.

Rehabilitacja w naszym ośrodku to oferta skierowana zarówno do pacjentów po zabiegu operacyjnym, jak też osób ze schorzeniami nie wymagającymi tej formy leczenia, a więc po urazach i przeciążeniach sportowych, a także cierpiących z powodu wady postawy. Celem naszych działań jest zapewnienie pacjentom optymalnych warunków powrotu do zdrowia – przywrócenia dawnej sprawności ruchowej i aktywności sprzed urazu w bezpieczny sposób.

Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy indywidualną opiekę terapeuty. Specjalista przygotuje harmonogram ćwiczeń zaplanowany w sposób pozwalający osiągnąć najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie. Podczas rehabilitacji umożliwiamy kontakt z lekarzem, który przeprowadził zabieg. Dzięki tym konsultacjom i współpracy pacjenta, lekarza ortopedy i rehabilitanta leczenie w naszym ośrodku jest niezwykle skuteczne.

Rehabilitacja w Ortoklinik prowadzona jest przez specjalistów stale podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu możemy zaoferować naszym pacjentom sprawdzone i najbardziej efektywne metody terapii.