Zespół ORTOKLINIK stanowią lekarze specjaliści zajmujący się kompleksowym leczeniem schorzeń i urazów narządu ruchu. Nasze wieloletnie doświadczenie i szkolenia wielu  wiodących zagranicznych ośrodkach zapewnia najwyższe standardy leczenia w dziedzinie chirurgii artroskopowych i rekonstrukcyjnych stawów. W naszej praktyce stosujemy najnowocześniejsze techniki leczenia zachowawczego i operacyjnego. Zespół ORTOKLINIK tworzą specjaliści ortopedii i traumatologii narządu ruchu oddziałów Szp. im. S. Żeromskiego oraz Narutowicza w Krakowie.

Współpracujemy również z rehabilitantami oraz neurologami

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu urazów i ich powikłań, zmian zwyrodnieniowych stawów, urazów sportowych z zastosowaniem najnowszych technik operacyjnych. Wykonujemy zabiegi artroskopowe stawów, rekonstrukcje więzadeł, endoprtezy stawów: kolanowego, biodrowego i ramiennego oraz w zakresie ścięgien i mięśni, chirurgii stopy i ręki.

W celu optymalizacji leczenia prowadzimy konsultacje specjalistyczne oraz zabiegi rehabilitacyjne.

ORTOKLINIK współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi organizacjami oraz ośrodkami w celu wymiany doświadczeń i wdrażania najnowszych metod leczenia.

ORTOKLINIK oraz Fundacja Leczenia Urazów i Schorzeń Narządów Ruchu zajmuje się od 2000r. organizacją  Sympozjum "Total Knee Arthroplasty" poświęconego problematyce zmian zwyrodnieniowych oraz endoprotezoplastyce stawu kolanowego. OD 2006 r. prowadzimy szkolenia dla specjalistów ortopedów z tematyki endoprotezoplastyki stawu biodrowego, kolanowego, barkowego, zabiegów rewizyjnych, onkologii narządu ruchu, zabiegów rekonstrukcyjnych tkanek miękkich oraz artroskopii i rekonstrukcji więzadeł krzyżowych.